fbpx
Logo

Truhlářství Petr Dvořák

Truhlařině se věnuje už od dob studia na VOŠ a SPŠ Volyně, které zakončil jako stavební truhlář s maturitou. Následovala řada pracovních zkušeností - z větších firem zabývajících se sériovou výrobou, ale i menších specializujících se na výrobu nábytku na míru. Krom České republiky jsem získal zkušenosti i v zahraničí. V zahraničí jsem externě pracoval jako mistr montážní výroby nábytku, kuchyní, společenských prostor na vysokoškolských kolejích - 7 měsíců jsem působil v Portugalsku, 4 měsíce ve Vídni, kde jsem vedl skupinu 15 montážníků. Další rok jsem strávil ve firmě zabývající se montáží dveří. Na začátku roku 2020 jsem se vydal svou cestou a otevřel si vlastní truhlářskou dílnu.

Jak jsou lidé spokojeni s mou prací?

Prohlédněte si reference a doporučení zákazníků přímo na mém Facebook profilu.

Tomáš Zelinka

Velmi profesionální a seriózní přístup. Radost spolupracovat, s panem Dvořákem jsme se shodli na každém detailu zakázky. Doporučil mi nejlepší možné řešení. Určitě se na pana Dvořáka příště obrátím.

Michal Toms

Mohu jen doporucit!Co se mi libi na Petrovi je predevsim precizni prace!Nepreda zakazku pokud sam neni 100% presvedcen,ze je vse jak ma byt.Dokaze naslouchat zakaznikovi a sam prida uzitecne rady pred realizaci zakazky.Za me remesnik,kterych v dnesni dobe moc neni.Absolutni profesional!

Jana Čabelová

Montazecb.cz můžeme jedině doporučit. Velice ochotný přístup, vyhoví všem požadavkům, precizní práce, naprostá spokojenost

Andrea Janatova

Petra Dvořáka mohu opravdu doporučit. Montáž proběhla v termínu, který mi vyhovoval, vše se řešilo i operativně, velmi dobrá komunikace, osobní přístup. Samotné provedení prací bylo perfektní, s důrazem na design a detaily. Výsledkem je dokonale smontovaná kuchyň, kde se každý detail promýšlel a upravil tak, aby nic nerušilo celkový dojem a funkčnost. Ráda se na Petra Dvořáka znovu obrátím s dalšími projekty.

Proč byste si měli vybrat právě mne?

Jelikož pracujeme v malém týmu, mám přehled a kontrolu nad celým procesem - od výroby až po montáž. Díky tomu si mohu stát za 100% kvalitou svých služeb. Soustředím se na kvalitu - Mám rád výzvy a netradiční zakázky

Dodržuji vždy domluvené termíny

Soustředím se na kvalitu

Co si dohodneme, to platí

Domluvím se s klienty i anglicky