Logo

 Výroba a montáž nábytku

Máte v hlavě jasnou představu, jak by měl vypadat televizní stolek v obýváku, jaký rozměr a vzor by měly mít poličky v ložnici nebo jak by měla vypadat vestavěná skříň v předsíni? Rád vaše představy zrealizuji. Nábytek vyrobím přesně podle vašeho přání tak, aby krásně pasoval do prostředí bytu.

Proces výroby nábytku

  • První kontakt – Na úvod si vzájemně řekneme základní informace. Vyslechnu si Vaší představu o výsledku, abych se jí mohl co nejvíce přiblížit.
  • Konzultace – Na konzultaci si přiblížíme veškeré detaily nábytku abychom mohli zpracovat cenovou kalkulaci. Na Vaše přání připravím i 3D vizualizaci.
  • Vzájemná dohoda – Pokud se společně na všem dohodneme, sepíšeme řádnou smlouvu o dílo. Definujeme si co přesně bude vyrobeno a v jakém termínu.
  • Výroba – Před začátkem výroby bude nutné finální a přesné doměření místa, abychom měli vše na milimetr přesně. Pak už nic nebrání samotné výrobě nového nábytku.
  • Montáž – Přijedu na domluvené místo a vše namontuji. Řádně si po sobě uklidím a vše si společně před předáním projdeme.
  • A je to – Nyní si můžete užívat novou kuchyni nebo nábytek na míru.

Montáž zakoupených výrobků

Pokud jste si už vybrali v obchodním domě jako IKEA, Kika, Asko apod., rád vám pomohu s montáží. Od svých zákazníků vím, jak je to někdy složitá a vyčerpávající práce, hlavně v případě absence kvalitního návodu nebo některých drobných součástek. Pokud budete mít zájem, spoje mohu vyztužit lepidlem nebo šrouby, aby vám nábytek sloužil lépe a déle. 

Máte zájem o mé služby?

Neváhejte mne kontaktovat.

Můžete také vyplnit tento formulář a já vás budu kontaktovat zpět.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat

Proč byste si měli vybrat právě mne?

Jelikož pracuji sám, mám přehled a kontrolu nad celým procesem - od výroby až po montáž. Díky tomu si mohu stát za 100% kvalitou svých služeb. Soustředím se na kvalitu - Mám rád výzvy a netradiční zakázky

Dodržuji vždy domluvené termíny

Soustředím se na kvalitu

Co si dohodneme, to platí

Domluvím se s klienty i anglicky