Logo

Výroba a montáž nábytku

Máte v hlavě jasnou představu, jak by měl vypadat televizní stolek v obýváku, jaký rozměr a vzor by měly mít poličky v ložnici nebo jak by měla vypadat vestavěná skříň v předsíni? Rád vaše představy zrealizuji. Nábytek vyrobím přesně podle vašeho přání tak, aby krásně pasoval do prostředí bytu.

Proces výroby nábytku

  • První kontakt – Na úvod si vzájemně řekneme základní informace. Vyslechnu si Vaší představu o výsledku, abych se jí mohl co nejvíce přiblížit.
  • Konzultace – Na konzultaci si přiblížíme veškeré detaily nábytku abychom mohli zpracovat cenovou kalkulaci. Na Vaše přání připravím i 3D vizualizaci.
  • Vzájemná dohoda – Pokud se společně na všem dohodneme, sepíšeme řádnou smlouvu o dílo. Definujeme si co přesně bude vyrobeno a v jakém termínu.
  • Výroba – Před začátkem výroby bude nutné finální a přesné doměření místa, abychom měli vše na milimetr přesně. Pak už nic nebrání samotné výrobě nového nábytku.
  • Montáž – Přijedu na domluvené místo a vše namontuji. Řádně si po sobě uklidím a vše si společně před předáním projdeme.
  • A je to – Nyní si můžete užívat novou kuchyni nebo nábytek na míru.

Jak vypadá má práce?

Ukázky mých prací

Prohlédněte si jaké zakázky jsem realizoval...

Montáž zakoupených výrobků

Pokud jste si už vybrali v obchodním domě jako IKEA, Kika, Asko apod., rád vám pomohu s montáží. Od svých zákazníků vím, jak je to někdy složitá a vyčerpávající práce, hlavně v případě absence kvalitního návodu nebo některých drobných součástek. Pokud budete mít zájem, spoje mohu vyztužit lepidlem nebo šrouby, aby vám nábytek sloužil lépe a déle. 

Máte zájem o mé služby?

Neváhejte mne kontaktovat. Můžete mě kontaktovat telefonicky na čísle 737 221 922 nebo na emailu petr@truhlarstviDvorak.cz. Můžete také vyplnit tento formulář a já vás budu kontaktovat zpět.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat

Proč byste si měli vybrat právě mne?

Jelikož pracuji sám, mám přehled a kontrolu nad celým procesem - od výroby až po montáž. Díky tomu si mohu stát za 100% kvalitou svých služeb. Místo soustředím se na kvalitu - Mám rád výzvy a netradiční zakázky

Dodržuji vždy domluvené termíny

Soustředím se na kvalitu

Co si dohodneme, to platí

Domluvím se s klienty i anglicky