fbpx
Logo

Výroba a montáž kuchyní na míru

Nezáleží, jestli bydlíte v garsonce s minimem prostoru, v podkroví se zkosenou střechou nebo jestli máte obrovskou kuchyň, kam se vejde tým profesionálních kuchařů. Kuchyň vám vyrobím na míru přesně tak, jak si budete přát a co vám váš byt dovolí.

 

Jak naše spolupráce funguje?

  • První kontakt – Na úvod si vzájemně řekneme základní informace. Vyslechnu si Vaší představu o výsledku, abych se jí mohl co nejvíce přiblížit.
  • Konzultace – Na konzultaci si přiblížíme veškeré detaily kuchyně, abychom mohli zpracovat cenovou kalkulaci. Poradím Vám ve všech možných provedeních, nejasnostech i pokud budete chtít mé konkrétní doporučení.
  • Vzájemná dohoda – Pokud se společně na všem dohodneme, sepíšeme řádnou smlouvu o dílo. Definujeme si co přesně bude vyrobeno a v jakém termínu.
  • Výroba – Před začátkem výroby bude nutné finální a přesné doměření místa, abychom měli vše na milimetr přesně. Pak už nic nebrání samotné výrobě Vaší kuchyně.
  • Montáž – Přijedu ve společně domluvený termín a vše namontuji. Řádně si po sobě uklidím a vše si společně před předáním projdeme.
  • A je to – Nyní si můžete užívat novou kuchyni nebo nábytek na míru.

 

Máte zájem o mé služby?

Neváhejte mne kontaktovat.

Můžete také vyplnit tento formulář a já vás budu kontaktovat zpět.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat

Proč byste si měli vybrat právě mne?

Jelikož pracujeme v malém týmu, mám přehled a kontrolu nad celým procesem - od výroby až po montáž. Díky tomu si mohu stát za 100% kvalitou svých služeb. Soustředím se na kvalitu - Mám rád výzvy a netradiční zakázky

Dodržuji vždy domluvené termíny

Soustředím se na kvalitu

Co si dohodneme, to platí

Domluvím se s klienty i anglicky